Wybierz język:

O nas

Jesteśmy grupą specjalistów w zakresie szeroko pojętej fotografii VR. Grupę tworzy 4 fotografów, dysponujących doświadczeniem oraz wiedzą umożliwiającą realizację niemal każdego zadania związanego z fotografią VR. Dzięki posiadanemu zapleczu technicznemu (maszty fotograficzne, sterowane numerycznie, programowalne głowice fotograficzne czy zdalnie sterowane modele latające, kamery sferyczne) jesteśmy w stanie realizować zadania wykraczające poza możliwości większości podobnych firm w Polsce.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży fotografii VR (panoramy sferyczne, cylindryczne, płaskie gigapanoramy, panoramiczny reportaż, lotnicza fotografia panoramiczna, fotografia stereograficzna, video sferyczne 360×180). Zrealizowaliśmy kilkaset projektów i wykonaliśmy tysiące wysokiej rozdzielczości panoram sferycznych, co plasuje nas w ścisłej czołówce firm w Polsce.

Naszym największym atutem jest dbałość o szczegóły. Dzięki niemu nasz zespół w wielu przypadkach obsługiwał najbardziej wymagających klientów z sektora usług hotelarskich czy jednostek samorządu terytorialnego, pragnących wyróżnić się prezentacją odbiegającą standardem od produkcji seryjnych, w których wartością nadrzędną jest ilość zdjęć.

Stale rozwijamy naszą ofertę, poszerzając ją o najnowsze rozwiązania, zarówno w zakresie sprzętu jak i oprogramowania. Wielokrotnie nasza firma, jako pierwsza w Polsce, wprowadzała rozwiązania technologiczne związane z fotografią sferyczną (integracja panoram i generatorów dźwięku 3D, wysokiej rozdzielczości panoramy z lotu ptaka z użyciem zdalnie sterowanych modeli latających, publikacja zdjęć sferycznych w smartfonach i tabletach, interaktywne video sferyczne, integracja gigapanoram z mechanizmami portali społecznościowych).

Radosław Piotrowski

Radek Piotrowski Radosław Piotrowski – informatyk i fotograf jednocześnie. Zajmuje się fotografią panoramiczną od 2006 roku. Autor największego zdjęcia w Polsce wykonanego w 2010 roku: 6 gigapixelowej Panoramy Warszawy.

Współautor pierwszej w Polsce panoramy z tagowaniem, czyli możliwością zaznaczania się osób na gigapanoramie oraz jej integracją z Facebookiem oraz innymi portalami społecznościowymi. Właściciel sklepu panoramicznego oferującego sprzęt i oprogramowanie do tworzenia wirtualnych wycieczek www.vr24.pl .

Stały współpracownik kilku magazynów fotograficznych. Autor wielu publikacji z dziedziny fotografii panoramicznej..

Jacek Krzyszkowski

Elektronik, fotograf, a także pasjonat sportów wodnych i zimowych. Wykonywaniem zdjęć i filmów z lotu ptaka zajmuje się do 17 lat.

Jacek Krzyszkowski W latach 2002 zaprojektował i wykonał pierwszy śmigłowiec przeznaczony do wykonywania zdjęć lotniczych i od tej pory lata tylko i wyłączne na statkach bezzałogowych wykonanych przez siebie, oblatywanych przez doskonałego pilota i modelarza Pawła Gołąbek.

W 2010 został zaproszony do udziału w projekcie wykonania śmigłowca dla służb granicznych i pożarniczych jako podwykonawca. Projekt został ukończony, a zaawansowana elektronika i konstrukcja pozwoliła na osiągnięcie zasięgu 60 km monitorowane przez satelity oraz 1,5 godzinny pobyt w powietrzu z automatycznym systemem lądowania i startu.

W latach 2009 do 2011 jako jeden z niewielu został wytypowany do monitorowania z powietrza postępu prac budowlanych Stadionu Śląskiego przez jeden z oddziałów Polskich, Koncernu Budowlanego HOCHTIEF z siedzibą główną w Niemczech, oraz wykonania dokumentacji zdjęciowej i filmowej na potrzeby prokuratury i sądownictwa dla Mostostalu Zabrze z katastrofy budowlanej jaka miała miejsce podczas operacji Big Liftu (podnoszenie konstrukcji nośnej dachu) przy udziale Szwajcarów.

Zajmuje się również Postprodukcją filmową, a obecnie pracuje nad tematem kamer i filmów sferycznych.

Marek Kocjan

Marek Kocjan