Wybierz język:

Tagoramy

Fantag meczu Polska – Czarnogóra

Data publikacji 9 September, 2013, opublikowany w: Gigapanoramy, Tagoramy przez 4 komentarze

Mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata 2014: Polska – Czarnogóra,  rozegrany 6 września 2013 roku, został utrwalony na jednym z największych i najdokładniejszych cyfrowych zdjęć w Polsce (24 Gpx). Kibice oglądający ten mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie będą mogli  oznaczać na nim siebie i swoich przyjaciół. Zanim jednak będzie to możliwe, trzeba będzie przejść najpierw “drogę..

więcej

Fantag gali Konfrontacji Sztuk Walki – KSW21

Data publikacji 7 December, 2012, opublikowany w: Gigapanoramy, Panoramy 360, Reportaż panoramiczny, Tagoramy przez 4 komentarze

1 grudnia w warszawskim Torwarze odbyła się gala Konfrontacji Sztuk Walki. Wśród zawodników znalazła się czołówka gwiazd mieszanych sztuk walki (MMA) m.in. Mamed Khalidov, który stoczył zwycięski pojedynek z Kendallem Grove. Na zlecenie GO4X – głównego sponsora widowiska przygotowaliśmy nowego fantaga oraz panoramiczny reportaż.  Zapraszamy do obejrzenia panoram, oraz zaznaczania się na gigapanoramie. Reportaż panoramiczny..

więcej

Fantag z meczu Polska-Anglia

Data publikacji 22 October, 2012, opublikowany w: Gigapanoramy, Panoramy 360, Tagoramy przez 4 komentarze

Na zlecenie Polskiego Związku Piłki Nożnej wykonaliśmy kolejnego fantaga – tym razem z meczu eliminacyjnego do Mistrzowstw Świata w którym starły się drużyny Polski i Anglii. Mecz odbył się 17 listopada 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gigapanorama, na której zidentyfikować można każdego, kibica złożona została z około dwóch tysięcy zdjęć. To jednocześnie największa sferyczna..

więcej

Tagorama z meczu Polska – Portugalia

Data publikacji 2 April, 2012, opublikowany w: Gigapanoramy, Tagoramy przez 4 komentarze

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej tagoramy z meczu Polska – Portugalia. Gigapanorama wykonana została podczas inauguracyjnego meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegranego w dniu 29.02.2012 roku pomiędzy reprezentacją Polski oraz Portugalii. Jest to największa aktualnie panorama wykonana podczas imprezy sportowej w Polsce. Obecność ponad 50 tysięcy osób powoduje iż wykonanie jej było bardzo dużym wyzwaniem...

więcej

FanTag z meczu Polska-Włochy we Wrocławiu

Data publikacji 4 February, 2012, opublikowany w: Gigapanoramy, Panoramy 360, Tagoramy przez 4 komentarze

Zapraszamy do znalezienia się w tłumie kibiców uczestniczących w meczu Polska-Włochy który odbył się na stadionie miejskim we Wrocławiu w dniu 11-11-2011 r. Ponad 40 tysięcy osób zostało uwiecznionych na tej 9 Gigapikselowej Panoramie . FanTag wykonany został na zlecenie Klubu Kibica Reprezentacji Polski . FanTag z meczu Polska-Włochy

więcej

FanTag – Red Bull xFighters – Poznań 2011

Data publikacji 21 October, 2011, opublikowany w: Tagoramy przez 4 komentarze

Właśnie światło dzienne ujrzał nasz najnowszy projekt. Jest to FanTag / gigapanorama z tagowaniem na Facebooku / wykonany podczas zawodów Red Bull x-Fighters 2011 w Poznaniu . Panorama zostałą wykonana z połaczenia ze sobą około 300 zdjęć wykonanych w bardzo trudnych warunkach. Jej rozdzielczość to 138 910 x 69 455 pikseli. Znaleźli się na niej wszyscy fani FMX znajdujący..

więcej

FanTag z meczu Polska-Niemcy – PGE Arena – Gdańsk

Data publikacji 21 October, 2011, opublikowany w: Tagoramy przez 4 komentarze

We invite you to find yourself whithin the crowd of fans who participated in Poland – Germany football game at PGE Arena Stadium in Gdańsk on 6th of September 2011. Over 40 thousand fans was photographed at this 5 Gigapixel Panorama. Panorama was created against order from the National Team Fan Club. FanTag from Poland-Germany..

więcej

Tagorama Politechniki Warszawskiej

Data publikacji 20 May, 2011, opublikowany w: Gigapanoramy, Tagoramy przez 4 komentarze

Właśnie ukończyliśmy pracę nad kolejną Tagoramą, czyli gigapanoramą z możliwością zaznaczania osób na Facebooku. Została wykonana w Aulii Głównej Politechniki Warszawskiej podczas specjalnej sesji na którą zostało zaproszonych blisko 500 studentów. 240 zdjęć wykonanych przy pomocy aparatu Nikon D200 z obiektywem Samyang 85mm, które to zamontowane zostały na automatycznej głowicy panoramicznej Gigapan EPIC Pro. Wielkość..

więcej

Gigapanorama Legionistów

Data publikacji 9 November, 2010, opublikowany w: Gigapanoramy, Reportaż panoramiczny, Tagoramy przez 4 komentarze

Na fotografii o rozmiarach ponad 2 GigaPikseli (101810 x 20206 pikseli) znajduje się ponad 20 tysięcy osób. Nasze przedsięwzięcie jest pierwszym tego typu w Europie i jednym z pierwszych na świecie, a zaprezentowana Gigapanorama jest największą panoramą na świecie wykonaną podczas imprezy sportowej!

więcej