Wybierz język:

2012 listopad

PZPN wśród najlepszych

Data publikacji 30 November, 2012, opublikowany w: Panoramy 360 przez 4 komentarze

Polski Związek Piłki Nożnej w konkursie UEFA KISS Marketing Awards 2012 został uznany za jedna z trzech najlepszych w Europie federacji piłkarskich w kategorii Best Digital Marketing Campaign. Na uroczystej gali zorganizowanej przez UEFA w Rzymie główną nagrodę dla najlepszej federacji w tej kategorii odebrali Szkoci. Trzecim nominowanym związkiem była federacja holenderska. Polski Związek Piłki..

więcej

Wirtualny Dreamliner – tylko u nas!

Data publikacji 20 November, 2012, opublikowany w: Panoramy 360 przez 4 komentarze

Jeszcze w dniu przylotu, mieliśmy niezmierną przyjemność myszkować po wnętrzach najnowszego nabytku Polskich Linii Lotniczych LOT: Boeingu 787 Dreamliner. Jako jedyni w Polsce wykonaliśmy 16 panoram sferycznych prezentujących widok z zewnątrz oraz nowoczesne i przestronne wnętrza tego wyjątkowego liniowca. Przygotowany przez nas materiał publikowany był zarówno na stronach portalu onet.pl jak i w serwisie internetowym..

więcej

Fantag z meczu Polska-Urugwaj

Data publikacji 15 November, 2012, opublikowany w: Panoramy 360 przez 4 komentarze

Zapraszamy na zrealizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej FanTag z meczu Polska – Urugwaj, który został rozegrany 14 listopada na stadionie PGE Arena Gdańsk. Jeżeli byłeś na tym meczu, to odszukaj się na trybunach i oznacz siebie oraz znajomych z Facebooka. Możesz również przesłać mailem dowolny fragment panoramy i mieć dzięki temu pamiątkę! Do pobrania..

więcej

Skoda Rapid samochodem miesiąca portalu Onet Moto

Data publikacji 10 November, 2012, opublikowany w: Panoramy 360, Publikacje w mediach przez 4 komentarze

Za wygląd nowej Skoda Rapid odpowiada Jozef Kabaň. Spod jego deski kreślarskiej wyjechały między innymi takie modele jak Volkswagen Lupo, Seat Arosa i Bugatti Veyron. Zerwanie z konserwatywnym designem nadwozia Skody zbiegło się z premierą najnowszego modelu Rapid. To krok milowy we wzornictwie czeskiej marki. Projektanci postawili na elegancję podkreśloną licznymi charakterystycznymi detalami. Obok auta..

więcej